خدمات اپسان

ورزش

امروزه ورزش بخشی جدايی‌ناپذير از زندگی مردم است و گروه‌های زيادی به اشکال گوناگون با آن سروکار دارند. برخی از مردم ورزشکار حرفه‌ای‌اند، گروهی ورزشکار آماتور و گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و ديدن برنامه‎ها، مسابقات و نمايش‎های ورزشی. از اين رو اپسان با ارائه سرويس‎های ورزشی و را‌ه‌‌اندازی باشگاه‎های هواداری می‌کوشد با استفاده از بستر‎های ديجيتال، فرصت همراهی ورزشکاران، تيم‎ها و باشگاه‎های ورزشی را برای مخاطبين خود فراهم کند.

سلامت

رشد شتابان زندگي شهری در دهه‌های اخير مشکلات فراوانی را براي شهروندان ايجاد کرده است. عدم دسترسی كافی به خدمات اصلی شهری، بيگانگی شهروندان با يک‌ديگر و سيستم حمل و نقل، نارسايی امكانات اصلي شهری و آلودگی‌های محيطی نتيجه رشد سريع شهرنشينی است كه گريبان‌گير مجتمع‌های زيستی شده و سلامت جوامع شهری را به خطر انداخته است. طبق «سند چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور»، ايران بايد تا سال ۱۴۰۴ در حوزه سلامت و بهداشت، رتبه اول در سطح منطقه باشد و در سطح کشورهای توسعه يافته قرار بگيرد؛ که اين امر تنها با سلامت فردی و جمعی نيروی انسانی، که عامل توسعه و پيشرفت هستند، امکان‌پذير خواهد بود. از اين رو اپسان با ارائه سرويس‎های متنوع در حوزه سلامت می‌کوشد در جهت بالا بردن دانش مخاطبان خود در حوزه سلامت قدم بردارد.

خانواده

خانواده به عنوان اولين کانونی که فرد در آن قرار مي‌گيرد، اهميت شايان توجهی دارد. اولين تأثيرات محيطی که فرد دريافت می‌کند، از محيط خانواده است. به همين دليل خانواده را پايه‌گذار بخش مهمی از سرنوشت انسان می‌دانند که در تعيين سبک و خط‌مشی زندگی، اخلاق، سلامت و عملکرد فرد در آينده نقش بزرگی بر عهده دارد. خانواده مهم‌ترين کانونی است که جامعه از آن تغذيه می‌کند و به اين ترتيب فرد با الگوبرداری از اجتماع و بهره از توشه تربیتی خانواده، محيط پيرامون خود را تحت تأثير قرار می‌دهد. از اين رو پیشرفت يک جامعه نیازمند اصلاح خانواده و توجه به اهميت آموزش اعضای آن است. با اين اهداف، اپسان با ارائه سرويس‎های متنوع بر بستر‎های ارتباطی می‌کوشد در راستای بالابردن دانش و آگاهی اعضای خانواده نقش مؤثری ایفا کند.

سرگرمی

اهمیت نقش تفريح و سرگرمی در سلامت انسان بر کسی پوشیده نیست. سرگرمی با کاهش استرس و افسردگی، سلامت احساسی-روانی را بهبود بخشیده و در بالا بردن کيفيت زندگی نقش مهمی را ايفا می‌کند. سرگرمی اين فرصت را برای افراد ايجاد می‌کند که استعدادهای نهفته و ذاتی خود را از دیدگاه فيزيکی، اجتماعی، خلاقيتی، فکری و معنوی شکوفا کنند. همان‌‏گونه که آموزش در تمام طول عمر امری ضروری است، ايجاد فرصت‎هايی برای تفريح و اوقات فراغت نيز اهميت قابل توجهی دارد. از اين رو اپسان با ايجاد و ارائه سرويس‎های جذاب می‌کوشد فرصت‎هايی را براي گسترش بسترهای مرتبط با حوزه تفریحی و سرگرمی در جامعه فراهم کند.

فرهنگ و هنر

هنر و هنرمند همواره عواملی جدايی‌ناپذير از فرهنگ و اجتماع بوده‌اند. جوامع توسعه‌يافته بيشترين سرمايه‌گذاری‌ها را در حوزه فرهنگ و هنر دارند. براي توسعه و تحول فرهنگی و اجتماعی بهترین راه استفاده از زبان هنر و هنرمند است. اپسان با بهره‌گيری از ميراث ايرانی و اسلامی و منابع غني فرهنگی، محتوايی مناسب با نياز مخاطبان فناوری‌های نوين ارتباطی ارائه می‌دهد.

کسب و کار

اپسان نگاهی تخصصی به حوزه‌های کاری خود داشته و تعامل و مشارکت با متوليان و فعالان کسب‌وکار در حوزه‌‌‌های تخصصی را روش کار خود می‌داند. بر اساس اين رويکرد، محتوایی که به کاربر ارائه می‌شود برآمده از دانش و تجربه متخصصان آن رشته است تا اعتماد و اطمينان کاربر هر چه بيشتر جلب شود.

ارتباط را روشن کن

درباره اپسان

شرکت خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات اپسان عضو گروه شرکت‎های فناپ

شرکت خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات اپسان، عضو گروه شرکت‎های فناپ، در ۱۷ آبان سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه ارائه محصولات و خدمات تلفن همراه آغاز کرد. اپسان با ایجاد بسترهای مناسب و ارائه محصولات و راه‌حل‌های جامع، امکان بهره‌برداری مشترکین اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل را از محصولات و خدمات خود فراهم کرده و با ارائه زیرساخت‌های فنی مناسب و نیروی انسانی کارآمد به عنوان تولیدکننده و توسعه‌دهنده محتوا (Content Producer/Provider)، توسعه‌دهنده زیرساخت و بسترهای ارائه محتوا (Platform Provider) و جمع‌آوری کننده و نشردهنده محتوا (Content Aggregator/Publisher)، توانایی ارائه سرویس‎های مختلف بر بستر تلفن همراه کشور را داراست.

محصولات اپسان

ارتباط با اپسان

می‌توانید برای ارتباط با ما از راه‌ زیر استفاده نمایید.

شرکای تجاری اپسان

تهران، خیابان شهید دستگردی،
بین بلوار مدرس و بلوار نلسون ماندلا، پلاک ۲۴۷
تلفکس
۸۸۶۷۰۲۴۹ - ۸۸۶۷۰۰۳۵ - ۰۲۱

×